Zadbamy
o twój uśmiech
aby znów
był piękny

Nasza misja to poprawa stanu higieny jamy ustnej. Motywowanie do dbania o swój uśmiech i poprawa jego wyglądu.

Na piękny uśmiech
nigdy nie jest za późno

Jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy Cię na wizytę.

Uśmiechnij się
i zabłyśnij białym uśmiechem

Polub nas i umów się na wybielanie zębów
Ortodoncja
1ab4de-ortodoncja.jpg1f2863-szyny_nagryzowe.jpg

Indywidualny ochraniacz dla sportowców

Ochraniacz indywidualny jest zaprojektowany specjalnie na Twoje zęby, co umożliwia idealne dopasowanie. Nie jest to możliwe w przypadku ochraniaczy uniwersalnych. W ochraniaczu indywidualnym mówienie jest zdecydowanie łatwiejsze, w porównaniu do ochraniacza uniwersalnego. Każdy, kto używał takich ochraniaczy wie, jak trudno było komunikować się. Mówienie = oddech. Dokładnie tak, ochraniacz indywidualny nie utrudnia oddychania, dlatego nie wpływa na Twoją wydolność, nie męczy i nie sprawia kłopotów. Ochraniacz indywidualny wykonywany jest specjalnie dla Ciebie, dostosowany do Twoich potrzeb. Jego grubość i struktura dobrana jest do aktywności fizycznej czy dyscypliny sportu. Nie zawsze najgrubszy ochraniacz jest najskuteczniejszy.

W naszej pracowni możemy spersonalizować o logo, napis, numer lub nazwę klubu. Postaramy się, aby efekt końcowy sprostał oczekiwaniom!

Wykonywanie ochraniacza polega na:

  1. Pobraniu wycisku.
  2. Gipsowy model. Z wycisku wykonujemy model gipsowy Twojego uzębienia. Na bazie tego modelu wykonamy Twój indywidualny ochraniacz.
  3. Tłoczoczymy z erkoflex color Korzystając ze specjalistycznego urządzenia do tłoczenia i termoplastycznej płytki w dowolnym wzorze lub kolorze.

Bruksizm

Bruksizm polega na nieświadomemu zaciskaniu i zgrzytaniu zębami. Może zdarzyć się każdemu. Nieleczony może stać się zaburzeniem skroniowo-żuchwowym, które powoduje bóle głowy, szyi i szczęki. Często pozostaje niezauważony, aż do momentu uczucia bólu.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas na:

biuro@olbamed.pl

lub WYPEŁNIJ FORMULARZ
Zadzwoń (od 9:00 - 15:30):

662 596 888

Gdzie nas znaleźć?

Laboratorium Protetyki Stomatologicznej OLBAMED

ul. Zwycięstwa 8
42-700 Lubliniec
Zapewniamy darmowy parking

Zdrowy uśmiech od maluszka do staruszka

© 2013 OLBAMED
Projekt i wykonanie: Mirosław Włodarczyk